Müşterilerimizin Sesi

No posts yet..

Colin Groen
Bu vps'yi oldukça uzun bir süredir kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım, sorunsuz çalışıyor. Buradaki destek oldukça iyi ve bir vps kurmak kolay! İyi çalışmaya devam edin!
Hamzeh Muhiar
Hizmetinizi bir süredir kullanıyorum ve şimdiye kadar yaşadığım en iyi deneyim ve bu hizmete çok sadıkım, kaydolduğum gün hiç bırakmadım, sanal makine kaynaklarının esnekliğinden her zaman zevk alıyorum, kaç CPU veya kaç GIG ram veya internetin bant genişliğini seçmek gibi, bu çok harika, bu harika hizmet için teşekkür ederim.
Arif Pambudi
Serverspace vps'nin ihtiyacım için çok gerekli olduğunu düşünüyorum. Şimdiye kadar ionos vps ve diğerleri gibi birkaç vps hizmeti kullandım. Bunlar, daha yüksek ağ bant genişliği sağlama ve birden fazla ülkenin IP önerileri gibi bazı durumlarda Serverspace'den daha iyidir. Ama neden diğerlerinden ziyade Serverspace kullanıyorum? Bu benim için çok önemli çünkü bana esnek vps kullanımı sağlıyor, yani diğer geleneksel vps hizmetlerinden farklı olarak, bu hizmeti kaç saat kullandığıma göre ödeme almam için hizmet ayarlamanızı seviyorum. Bu yüzden Serverspace vps kullanmayı seviyorum. Ama kötü yanları da var. Teknik olarak henüz %100 tamamlanmadı, çünkü bazen açılması çok zaman alıyor, bu yüzden çözülmesi için destek ekibiyle iletişime geçtim. Ama lütfen neşelenin. Yakında teknik olarak tamamlayabileceğinizi düşünüyorum. Benim gibi kullanıcılar için tamamen mükemmel bir şekilde tamamlanmış VPS hizmetini beklemeyi seviyorum.
Bagus Bahtiar
Webhost için kullandığım sürece çok iyi sunucu, sunucu hızı oldukça hızlı, bu hizmeti kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim.
Mohammed IBN
Ben yeni bir müşteriyim (yaklaşık 3 ay) ve hizmetten ve platformdan çok memnunum, inanılmaz bir çalışma, sunucular çok hızlı dağıtılıyor, her şey çok yumuşak bir şekilde çalışıyor. Size iyi şanslar diliyorum ve bu ilerlemeye devam edeceğinizi umuyorum. Saygılarımla.
Ramtin Far
vStack Cloud Server'ı çoğunlukla çevrimiçi kişisel komut dosyalarımı ve sunucularımı (VPN sunucusu, Calibre sunucusu, RSS sunucusu, ...) yönetmek için kullanıyorum ve bonus olarak Linux tabanlı sistemleri ve nasıl çalıştıklarını öğrenmek için çok yardımcı oluyor. Yaptığım iş için hızlı ve duyarlı ve anında yapılandırmayı değiştirme yeteneği çok güzel ve daha fazlasını isteyemem.
Tariq Aziz
Hizmetiniz işimiz için yararlı ve kullanımı kolay. Tüm selamlarımla.
Mamady Konate
Birden fazla çevrimiçi bulut sunucusu deneyimi ile. Serverspace'i düşük maliyetle proje kurmak ve dağıtmak için her kolay buluyorum.
Ayaan Raza
En İyi Hizmetler
Onias Magdalena
Çok güvenilir hizmet, bu hizmeti 6 aydan fazla bir süredir sorunsuz kullanıyorum!

No posts yet..

İnceleme Yazın

5 out of 5